Přestup v Dubaji

Čeká vás dlouhé mezipřistání v Dubaji? Letiště nabízí bezplatné sprchy, internet zdarma a aerolinky vám po splnění podmínek zajistí hotel zdarma. Prozradím vám, za jakých podmínek si můžete prohlédnout Dubaj. Co se vyplatí vidět, jak se dopravit do města a kolik času je potřeba na prohlídku města.

Přestup na letišti v Dubaji

Jak postupovat: Přestup na letišti v Dubaji

 • Co dělat po vystoupení z letadla
  Nemusíte se ničeho bát, stačí následovat červené cedule Connections. Pakliže již máte vystavenu palubní vstupenku (boarding pass) na další let, nic neřešíte. V opačném případě se cestou zastavte na přepážce (transfer desk) vaší letecké společnosti.
 • Přeložení zavazadel při přestupu
  Pokud je navazující let od stejné společnosti, nebo jsou všechny letenky vystaveny v rámci jedné rezervace, zavazadla vám budou přeložena automaticky. Ověřit si to můžete na prvním letišti, ze kterého odlétáte.
 • Dvě různé společnosti, dvě různé rezervace
  Jestliže jste letenky na navazující spoj kupovali zvlášť, s největší pravděpodobností si po příletu do Dubaje musíte vyzvednout svá zavazadla a znovu je nechat odbavit. Také vy si musíte vyzvednout nový palubní lístek, nebo provést online check-in.
 • Minimální čas na přestup v Dubaji
  Aerolinky Emirates mají stanovenu minimální dobu na přestup na letišti v Dubaji na 75 minut. Letenku s kratším mezipřistáním vám neprodají. Pakliže si budete kupovat letenky ve dvou samostatných rezervacích, doporučuji čas na přestup alespoň 2 hodiny.
 • Co dělat, když vám uletí letadlo
  Situaci řešte na přepážce letecké společnosti, jejíž let jste nestihli. Stačí následovat cedule Transfer Desk. Jestliže jste let nestihli vinou zpoždění předchozího spoje, budete přebukováni na jiný let. Pokud byla chyba na vaší straně, záleží na benevolenci letecké společnosti.
 • Dubai Connect – služba pro cestující s Emirates
  V ekonomické třídě je služba Emirates Dubai Connect dostupná lidem, kteří mají v Dubaji mezipřistání o délce 8-24 hodin. Cestující pak mají nárok na hotel zdarma plus na bezplatnou dopravu do něj. Službu je třeba rezervovat k letence zvlášť.
 • V pátek je v Dubaji svátek
  Ve Spojených arabských emirátech je v pátek česká neděle. Obchody jsou zavřené a MHD jezdí až od 13:00. Pokud si chcete prohlédnout Dubaj, naplánujte si mezipřistání na jiný den.

Transfer mezi terminály na letišti v Dubaji

Terminál 1 slouží většině leteckých společností, gaty se označují písmenem C. Terminál 2 slouží nízkonákladovým a regionálním společnostem včetně FlyDubai, odletové brány začínají na F. Terminál 3 slouží výhradně aerolinkám Emirates, gaty se označují písmeny A, B a C.

 • Terminál 1 ↔ Terminál 2
  Terminály 1 a 2 rozděluje přistávací a vzletová dráha, po příletu se o možnostech přestupu informujte na přepážce své společnosti. Obecně vzato platí, že si musíte vyzvednout svá zavazadla, projít pasovou kontrolou a v opačném terminálu si je opět nechat odbavit. Nejrychlejší a nejjednodušší cesta mezi terminály je taxíkem za cca 32 (0,00), doba jízdy se v závislosti na hustotě dopravy pohybuje mezi 15 a 30 minutami. Levnější varianta směrem k terminálu 2 je nejprve cesta metrem do stanice Stadium, nebo Airport Free Zone. Taxík na letiště pak stojí kolem 15 (0,00), stejný postup platí pro cestu opačným směrem.
 • Terminál 1 ↔ Terminál 3
  Oba terminály jsou mezi sebou propojeny. Můžete jít asi 20-30 minut pěšky, stačí následovat červené cedule Connections. Případně můžete nasednout do bezplatného autobusu, který jezdí nonstop každých 20-30 minut.
 • Terminál 2 ↔ Terminál 3
  Také terminály 2 a 3 rozděluje dráha letiště. Přestupujete-li mezi lety společností Emirates s FlyDubai, můžete využít bezplatnou transferovou službu. Zastavte se na přepážce Emirates a požádejte o přeložení svých zavazadel, palubní vstupenku a o přepravu k cílovému terminálu.

Noc na letišti v Dubaji

 • Mohu spát na letišti?
  Ano, je to naprosto běžné. Sám jsem spal na letištích po celém světě, skvělým rádcem je v tomto ohledu web SleepinginAirports.net.
 • Musím opustit tranzitní prostor?
  Pokud v Dubaji pouze přestupujete, můžete zůstat v tranzitním prostoru. Nemusíte pak procházet bezpečnostní prohlídkou.
 • Tipy na spaní na letišti v Dubaji
  Většina sedaček má opěradla na ruce, nelze na nich ležet. Pohodlnější je lehnout si na zem. Vezměte si sluchátka s hudbou, v noci je rušno, tak ať máte klid na spaní.
 • Sprchy na letišti
  Na bezplatné sprchy na dubajském letišti narazíte v terminálu 1 mezi branami C18 a C22 a v terminálu 3 mezi branami B13 a B19 a mezi gaty A1 a A24.
 • Obchody
  Občerstvení na letišti v Dubaji koupíte v jakoukoliv denní a noční hodinu, McDonald’s, Baskin Robbins i Costa Coffee má otevřeno nonstop.
 • Internet
  Wifi zdarma je k dispozici po celém letišti, stačí se připojit k síti DXB Free WiFi.
 • Kuřácké prostory
  Kouření přímo v terminálu je zakázáno, ukojit svou chuť na cigaretu můžete v kuřárnách v terminálech 1 (u gatu D12), v odletové hale terminálu 2 a v terminálu 3 u bran A2, A23, B7, B27, C9 a C23.
 • Úschovna zavazadel
  Lockery na zavazadla jsou k dispozici v příletové hale terminálu 1 poblíž RTA Taxi a v příletové hale terminálu 3 poblíž místnosti na přebalování dětí. Otevřeno mají nonstop, za 12 hodin úschovy se platí cca 25 (0,00).

Prohlídka Dubaje – víza, co vidět…

 • Kolik času je potřeba na prohlídku Dubaje
  Spodní hranice na prohlídku Dubaje během mezipřistání jsou 4 hodiny. Navíc v ideálním případě, kdy se nezaseknete na celní kontrole. Za 4 hodiny stihnete dojet metrem k Burj Khalifě, rychle si ji prohlédnout, dojet zpátky na letiště a stihnete let.
 • Tranzitní vízum do Dubaje
  Chcete-li si během mezipřistání prohlédnout Dubaj, nepotřebujete tranzitní vízum. Stačí platný cestovní pas.
 • Metrem z letiště do Dubaje
  Dubaj s letištěm propojuje zelená a červená linka metra. Vlaky jezdí každých 10 minut ze stanic Terminal 1 a Terminal 3 od 5:50 hodin do půlnoci. Ve čtvrtek jezdí od 5:30 a v pátek až od 13:00, ve čtvrtek a v pátek metro jezdí až do 1:00 hodin. Jízdenku za 25 (0,00) si koupíte na letišti.
 • Taxi z letiště v Dubaji
  Taxík se vyplatí při cestě dvou a více osob nebo při nočním mezipřistání. Za jednosměrnou cestu z letiště k Burj Khalifě zaplatíte orientačně 30 (0,00), cesta ke vzdálenějšímu Burj al Arab vyjde na 52 (0,00).
 • Uber
  Stáhněte si mobilní aplikaci Uber, prostřednictvím které taxikaří běžní lidé. Jízdné se platí kartou přes aplikaci, ve které zároveň sledujete trasu a každý řidič je anonymně hodnocen. Tím je zajištěna bezpečnost. Za cestu z letiště k Burj Khalifě zaplatíte přinejmenším 47 (0,00), cesta jedním směrem k Burj Al Arab je za 73 (0,00).
 • Mrakodrap Burdž Chalífa
  Nejvyšší budova světa Burj Khalifa leží u stanice metra Dubaj Mall, metro k ní jede 25 minut. Dalších 20 minut se budete vymotávat z metra. Vyhlídka má otevřeno denně od 8:30 do 1:00 ráno následujícího dne, prohlídka zabere minimálně 1-2 hodiny. Vstupenky kupujte přes internet.
 • Budrž Al Arab – hotel ve tvaru plachetnice
  Burj Al Arab je od letiště vzdálen asi 65 minut jízdy hromadnou dopravou nebo 30 minut jízdy taxíkem. Do hotelu vás bez rezervace nevpustí, prohlédnout si ho můžete od příjezdové brány. Případně si můžete zaplatit prohlídku a večeři v některé z restaurací.
 • Kam jet při nočním mezipřistání?
  Metro v noci nejezdí, Burj Khalifa, trhy a další atrakce jsou v noci zavřené. Zaplaťte si taxíka a prohlédněte si fontánu u Burj Khalify, přístaviště jachet Dubai Marinapláž Jumeirah s výhledem na Burj al Arab.
19. února 2017 Petr Novák

Diskuze k článku (50 komentářů)

Dominika (2)
23.9.2017
10:07

Zdravím, máme přestup v Dubaji budeme v 07:30 a v 15:45 zase odlitame, chceme vzít taxika a jet se podívat Burj Khalifa s tím ze lístky si už koupime přes internet. Kdyz přejdeme kontrolou tak potom v klidu můžeme jít do centra? Díky za odpověď

Odpovědět
Petr Novák (255)
23.9.2017
15:20

@Dominika: Ano, po kontrole můžete v klidu odjet do centra.
Dejte si pozor, ať jste včas zpět na letišti. 🙂

Odpovědět
Dominika (2)
26.9.2017
12:25

@Petr Novák: a ještě jsem se chtěla zeptat uschovny jsou jen na terminálů 1a 3? Priletime na terminál 2 tak jak nejrychleji se dostat k ostatním terminálum kvůli uschovne jediné taxíkem nejrychleji? Dekuji za odpověď

Odpovědět
Petr Novák (255)
26.9.2017
16:36

@Dominika: Zdravím Dominiko, ano, úschovna na terminálu 2 není. Nejrychleji se k ostatním terminálům dostanete taxíkem.

Odpovědět
Lenka Marczinková (1)
6.10.2017
13:28

Dobrý deň prajem 1 decembra odlietame na Zanzibar a v Dubaji máme prestup 5 hodín čas chcem poprosiť o radu ako sa orientovať na letisku , keďže neovládame anglicky, mám skutočnú obavu aby sme to zvládli

ďakujem za odpoveď

Odpovědět
Petr Novák (255)
10.10.2017
11:13

@Lenka Marczinková: Stačí sledovat tabule s destinacemi, časy a branami odletů.

Odpovědět
Petr (1)
4.11.2017
3:58

@Lenka Marczinková: tak pokud neumite anglicky nebo arabsky, tak v Dubaji nemate sanci. Je to obrovske letiste a nedovedu si predstavit, ze se tam bez znalosti jazyka zorientujete. Na vasem miste bych zvazil variantu zaplaceni sluzeb nejakeho delegata.

Odpovědět
Veronika (1)
12.11.2017
23:38

@Lenka Marczinková:
Nemate se ceho obavat.Je tam vsechno krasne znacene!
Moje znalost anglictiny je mizerna a zvladla jsem to sama,bez jakychkoliv problemu.
Staci sledovat informacni tabule.
Stastnou cestu!

Odpovědět
Mário (1)
24.11.2017
14:29

Zdravim,
chcel by som sa opytat skusenejsich cestovatelov co tu odpovedaju 🙂 Budeme mat s priatelkou v Dubaji 5 hodin ako medzipristatie a to v piatok v noci (prilietame po 22hod). V Dubaji sme este neboli a premyslame ze by sme vzali taxik a skocili aspon na hodinu do mesta pozriet na otocku. Otazne vsak je – oplati sa to piatok okolo pol noci ked pisete ze piatok je ako nasa nedela a tak neskoro bude aj tak vsetko zavrete? Ak ano, kam odporucate? A taktiez kedze niektore komentare tu pisali ze to letisko je naozaj komplikovane, mame riskovat motanice na letisku ked si este odbehneme do mesta? Budeme to potom stihat? Dakujem za odpovede

Odpovědět
Tomas (1)
24.11.2017
23:27

Jaka se da vyuzit mestska doprava z terminalu 2 do centra krome taxi?je mozne si na navstevu mesta a zpet pujcit na terminalu 2 detsky kocarek?nas bude odbaveny az do cilove destinace.diky tomas

Odpovědět
Eliska (1)
22.12.2017
22:32

Zdravím, prosím budeme trávit jeden den v Dubaji s přítelem, jak to tam mají ženy? Můžu být oblečená, obutá, nalicena a tak… Jako u nás? Dekuji

Odpovědět
Petr Novák (255)
25.12.2017
8:28

@Eliska: Zdravím Eliško, můžete být oblečená a obutá jako u nás. 🙂

Odpovědět
Jakub Růžička (1)
3.1.2018
1:05

Dobrý den v březnu se chystáme do thajska a máme přestup 23 hodin v dubaji (přestup naschvál) chceme se podívat trošičku po dubaji chtěl bych se zeptat jak to je s vízem co musíme zaplatit nebo jak to tam je máme v plánu nějaký hotel přílet je totiž v 23 hodin trochu spánku prohlídka dubaje a odled druhý den v 22 děkuji moc za jakékoliv další informace s pozdravem

Odpovědět
David (1)
5.1.2018
11:35

Zdravím jak se nejrychleji v Dubaji přesunu z terminálu 2 na terminál 3

Odpovědět
Martina (8)
9.1.2018
14:33

@David: taky by me to zajimalo 😉

Odpovědět
Petr (1)
9.1.2018
19:36

Také jsem to zjišťoval, nejrychlejší přejezd mezi T2 a T3 je taxi,cena cca 35 AED v závislosti na hustotě provozu

Odpovědět
tomas (1)
13.1.2018
18:55

Mohu se zeptat přestupuju v Dubaji mam asi 9 hodin než mi to poletí do Bankoku, myslíte že je výhodnější se přesunout z terminalu 2 na terminal 1nebo 3 na metro nebo si vzít taxi do centra, chcem tam na kukačku a tak zabít nějakej ten čas. Nevím jak je jedno nebo druhé jak časově tak finančně náročné. Děkuji za každou radu. Tomáš

Odpovědět
Dominik Ivanek (2)
14.1.2018
13:41

Ahoj, chtěl bych se zeptat zkušených. Letim na Bali. V Dubaji budu mít na přestup 1h20min. Myslíte, že mi to bude stačit. Praha – Dubaj, Dubaj-Bali. Stejna společnost. Emirates.

Odpovědět
Petr Novák (255)
15.1.2018
21:10

@Dominik Ivanek: Ahoj, pokud nebude první let zpožděný, tak by to mělo stačit.

Odpovědět
Michal (1)
24.1.2018
2:38

Ahoj, prosim o radu dolitnu do Dubaje na DWC (wizzair ) a budu se presouvat na letiste DXB (indigo), potrebuji vízum? Za 14h bych to mohl stihnout vzit kufry na jednom letisti a jet na druhe letiste se odbavit? Diky

Odpovědět
Tomáš Kovařík (1)
24.1.2018
10:56

@Petr Novák:

No a jak se to následovně řeší pokud bude mít let zpoždění? Mám v Dubaji na přestup 70 min. v rámci jednoho terminálu. Co když nestihnu let kvůli zpoždění letadla?
Děkuji za odpověď

Odpovědět
Barča (3)
25.1.2018
15:50

AHOJÍK NELETÍTE NĚKDO 19.3. PRAHA -DUBAJ DUBAJ -BALI ? 🙂 OZVĚTE SE NA FB: BARUNKA ŠÍPOVÁ NEBO EMAIL SIPOVA.BARCA@GMAIL.COM 🙂 🙂

Odpovědět
Martina (8)
5.2.2018
17:52

Nemuzu nikde najit mapu letiste v Dubaji 🙁 pls poslete nekdo na m.heske@seznam.cz. jak se nejrychleji dostaneme z T2 na T3 a pripadne za kolik (prepocet na dolary-pokud je tam berou) nebo prosim o podrobne info ohledne prestupu….diky moc. Letime v dubnu

Odpovědět
Martina (8)
15.2.2018
20:18

Nemuzu nikde najit mapu letiste v Dubaji 🙁 pls poslete nekdo na m.heske@seznam.cz. Jak se nejrychleji dostaneme z T2 na T3 a pripadne za kolik (prepocet na dolary-pokud je tam berou) nebo prosim o podrobne info ohledne prestupu….diky moc. Letime konec dubna

Odpovědět
Petr Novák (255)
15.2.2018
20:47

Ahoj Martino, mrkni sem: http://www.dubaiairports.ae/while-youre-here/map

Odpovědět
Jenda (1)
16.2.2018
15:37

Ahoj, 4.3. se vracíme z Malediv s přestupem v Dubaji. Přiletíme s EMIRATES ve 14:20 na Terminal 3 a odlétáme s FLYDUBAI z Terminal 2 v 17:40. Jak je to s příletem na T3 a zavazadly, budou přeložena automaticky? Jak se pak dostat na T2? Děkuji za odpověď

Odpovědět
Monika (1)
18.2.2018
20:03

Dobrý den dá se v taxi platit kartou nebo musim sehnat jejich penize?Já tedy jen doufám ,že nebudu muset nikam přejíždět 😀Neumím ani slovo anglicky 🙁Děkuji Monika

Odpovědět
Petr Novák (255)
19.2.2018
19:09

@Monika: Ahoj Moniko, v taxíku v Dubaji lze platit kartou. Peníze není nutné vybírat.

Odpovědět
Petra (1)
2.3.2018
15:11

@Dominik Ivanek: ano, pokud je rezervace pod stejnym rezervacnim císlem (PNR). V tomto pripade je to zodpovednost te dane airline.

Odpovědět
Shiela (1)
7.3.2018
19:30

Funguje pořád shuttle bus mezi terminálem 3 a 2? Manželka je cizinka a nemá tranzitní vízum. Tak se potřebuje dostat do terminálu 2 bez průchodu imigračním.

Na internetu píšou, že to jde, ale na druhou stranu z webu letiště zmizela zmíňka o terminálu 2 a je tam jen shuttle bus between T1 a T3. Tak se raději ptám.

Odpovědět
Simona (1)
16.3.2018
10:40

Poradite s objednanim sluzby Dubai Connect? Nikde jsme moznost objednani neobjevili. Diky moc!

Odpovědět
Monika (1)
25.3.2018
16:02

Dobrý den,
nevíte, zda se na termínálu 3 musí nějak přejíždět mezi gaty? letíme s Emirates na Bali s přestupem v Dubaji.

Odpovědět
Michal (1)
27.3.2018
19:42

Dobrý den,

chci se zeptat, poletím s Emirates do Bangkoku, s tím, že budu mít v Dubaji 14 hodin čas na prohlídku města, zavazadla – krosny nebudu chtít tahat s sebou. Dočetl jsem se, že v případě, že letím se stejnou společností i do druhé destinace, automaticky se postará o přesměrování mých zavazadel. Platí to o v případě, že zde bude prodleva 14 hodin?? aby se pak nestalo, že odjedu v pohodě do města a kufry mi budou jezdit po páse 😀 Tak jen ať vím, jeslti případně počkat na zavadla, enbo počítat s tím že se hned přesměrují. Díky za odpověď

Odpovědět
Dadu (1)
3.6.2018
22:08

Dobrý den, letím se společností Emirates z Prahy na Maledivy. V Dubai přestupuji taky do Emirates. Přiletím i odletím z terminály 3, když je oboje Emirates?

Odpovědět
jana endrisová (1)
6.6.2018
22:52

dobry den, letime s emirates do pekingu s přestupem v Dubaji. mezipristani cca 3 hod. mate prosim tip na salonek popr. misto pro 14mesicni mimino + 11let druhe dite. dekuji

Odpovědět
Aleš (1)
16.6.2018
22:11

Dobrý den, v listopadu plánuji pracovní cestu do Austrálie (Adelaide). Zaujal mě let s Emirates. Pokud je to možné, rád bych znal Váš názor na a) optimální období pro nákup letenek, b) v Dubaji je pouze 1:40 hod na přestup (EK140 a EK440), je to dostatečný čas na přestup (oba lety jsou pravděpodobně odbaveny ze stejného terminálu, tj. T3)? Děkuji.

Odpovědět
Karolína (1)
1.8.2018
14:11

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli si stihnu prohlídnout Burj Khalifu i Burj Al Arab když jsem na letišti od 16:45 odpoledne do 3:40 v noci. Děkuji za odpovědˇ.

Odpovědět
vierka (1)
6.8.2018
12:16

@Lenka Marczinková:
Ahoj, mám taký istý dotaz, planujeme cestu na zanzibár a mam paniku z prestupu, ak si to absolvovala, aké sú tvoje skusennosti? ďakujem za info

Odpovědět
Jaroslav (1)
3.10.2018
16:56

Dobrý den,
letím z Prahy v 01/2019 na Zanzibar s přestupem v Dubai
„Jestliže přestupujete z letu Emirates (EK140) na let flydubai (FZ681), musíte k přepravě k branám F v Terminálu 2 využít vyhrazenou autobusovou službu. Cesta autobusem může trvat až 40 minut.“

Toto je citace z webu Emirates. Jenže:
-jak je tato doprava označena?
-kde ji na terminálu T3 A  (přílet A 380) najdu?
– nebo musím přejet na T3 B a tam nasednout na bus směr T2?
Podle čeho se mám orientovat?
– informace typu “obraťte se s dotazem na transferovou přepážku“ může být pro toho, kdo nevládne angličtinou, problémem.
Můžete prosím pro mne, ale i pro ostatní přestupující v Dubai, získat podrobnou informaci o přestupu?
Děkuji

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, letíme na Bali a přestupujeme v Dubaji, kde máme v noci 8 hodin čas. Letíme s Emirates obě cesty, takže by asi se zavadly neměl být problém, ale mohu se zeptat, jestli normálně můžeme vyjít z letiště a pak jen s pasem a letenkou se opět vrátit? Moc děkuju za odpověď

Odpovědět
Roman (1)
29.11.2018
19:16

Ahoj. Mám otazku. Kdy mám nárok na Dubai Connect?!
Emirates mi zmenili odlet.Letime do Bangkoku a Dubaji mame prestup.
V Dubaji budeme tvrdnut vyse 8 hodin. Konkretne 8,5 hodín.
Problem mam s tým ze Letenky som kupoval cez Mytrip.

Odpovědět
Vladimír Strnad (1)
12.1.2019
12:49

Dobrý den, budem čekat v Dubaji na další let víc cca 20hodin, už půl dne porhledávám jejich stránky, ale nevím kde se ujistit že máme nárok na Dubai Connect a kde tu službu objednat/rezervovat ??? poradí někdo díky vl.

Odpovědět
Klára (1)
23.2.2019
22:55

Dobrý den, moc děkuji za všechny praktické tipy. Já mám mezipřistání v Dubaji v noci na 8,5hod., jak píšete, s Emirátama bych měla mít nárok na hotel zdarma pod službou Dubai connect, nicméně pod Vaším odkazem a přihlášení se ke svému účtu u Emirátů i ke konkrétnímu letu, jsem po důkladném dlouhém prohledání stránky nenašla jakýkoliv odkaz ke službě Dubai connect, či cokoliv jiného odkazující na nárok na hotel zdarma. Nějaký nápad, jak se toho dopátrat? Nebo to mají na stránkách důkladně ukryté, aby to nemuseli řešit s každým?
Díky moc za jakoukoliv odpověď

Odpovědět
Petr Faltynek (1)
2.9.2019
11:04

Dobry den,

S pritelkyni letime na dovolenou na Seychelly a mezipristani mame v Dubaji. Pritelkyne bude mit platnost pasu delsi nez 3 mesice, ale ne jak 6 mesicu a radu bychom se zeptali, jestli pri prestupu, kdy v dubaji budeme 1 den, tak jestli 3 mesice budou stacit a nebo si zaridit novy pas.

Dekuju mnohokrat

Odpovědět
Milan (2)
13.9.2019
13:46

@Jaroslav: Dobrý den Jaroslave, 3.10.minulého roku jste žádal o pomoc při přestupu z EK 140 na FZ681. Tehdy jsme tam neviděl žádnou odpověď, proto se na vás obracím s prosbou o radu od vás když už máte zkušenost. Kde je možné nastoupit na autobus na T2, jestli jste odbavená zavazadla vyzvedal až na Zanzibaru, a opačně v Praze. Jak je přestup v Dubaji časově náročný. Děkuji za odpověď.

Odpovědět

Zdravím, také bych měla dotaz ohledně přestupu z DWC na DXB letiště. Máme dorazit na letiště DWC ve 21:10 a na přestup máme 4 hodiny 50 minut bojím se abychom přestup stihly. Vím, že cesta je přibližně 2 hodiny mezi letišti ale později už autobusy jezdí pouze jednou za hodinu. Děkuji za případné rady. 🙂

Odpovědět
Alois (1)
9.12.2019
17:41

@Eliska: …..bejt tam nahá je na pováženou.

Odpovědět
Radim Goj (1)
16.12.2019
8:57

Dobrý den, 27.1. odlétáme na Mauricius s Emirates a přestupem v Dubaji.
Let Praha – Dubaj let EK 140, Dubaj – Mauricius let MK 911, kde se prosím dozvím ze kterého terminálu pokračuji dále?
Děkuji

Odpovědět
Jarka (1)
25.1.2020
17:39

Hledám zkušenou spolucestující na Bali na 15 dní.
Odlet Praha.
krausova72@seznam.cz

Odpovědět
Vasile (1)
23.2.2020
18:01

@Michal: Zdravím, jak Vám to nakonec dopadlo? máme to samé v plánu. díky

Odpovědět

Přidejte komentář

Všechny nové komentáře osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.