Ferrari World v Abú Dhábí je s rozlohou 200 000 metrů čtverečních největším krytým zábavním parkem na světě. Ferrari World byl otevřen teprve v listopadu 2010, leží něm i v té době nejrychlejší horská dráha světa – Formula Rossa.

Zábavní park Ferrari World v Abú Dhábí | © Aziz J.Hayat

Atrakce ve Ferrari Worldu

Pro opravdové dobrodruhy jsou ve Ferrari Worldu připraveny čtyři adrenalinové atrakce:

[ad1]
V parku se samozřejmě myslí i na děti a na návštěvníky, kteří se s adrenalinovými atrakcemi moc nekamarádí. Zadovádit můžou třeba na těchto atrakcích:

Doplnit síly můžete v některé z šestice stylových restaurací a kaváren, které se v areálu nachází. Zaměřují se samozřejmě převážně na italskou kuchyni.

Zábavní park Ferrari World v Abú Dhábí | © calflier001

Na kolik to vyjde a jak se tam dopravit?

Zábavní park Ferrari World leží na ostrově Yas, od centra Abú Dhábí je vzdálený asi 30 minut jízdy, od Dubai Mariny asi 50 minut jízdy. Nejjednodušším způsobem dopravy sem jsou taxíky.

Ferrari World má otevřeno od úterý do neděle od 11:00 do 20:00, v pondělí má zavřeno.

Vstupenky do Ferrari World v Abu Dhabi se prodávají ve třech úrovních (únor 2017):

Vstupenky si můžete objednat přes internet.

Jedna odpověď

  1. Naprosto úžasný zábavní park ! Pro skutečné milovníky adrenalínu doporučuji zakoupit VIP vstupenky, které umožňují přednostní vstup na atrakce bez dlouhého čekání. Byli jsme ve Farrari Worldu v období vánočních svátků, standardní vstupenka 240 dirhamů, VIP 440 a všude byly fronty. Na Formula Rossa se stálo 3-5 hodin ! Zážitek ale na celý život, ohromující rychlost a nemusíte se bát, že byste “vrátili” oběd, při té rychlosti na to skutečně není čas 🙂
    Z atrakcí rozhodně nevynechte Viaggio in Italia – 5D kino, skvělý zážitek !

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *