Wild Wadi je akvapark, který leží ve čtvrti Jumeirah mezi známými hotely Burj al Arab a Jumeirah Beach Hotel (není to náhoda, provozuje ho stejná společnost).

Venkovní vodní svět vám poskytne široké spektrum zábavy a osvěžení, je tu několik bazénů, tobogánů či simulátorů surfu a dokonce i jeden vodopád. Tento dubajský akvapark jste mohli zahlédnout i v populární cestovatelské reality show The Amazing Race.

Aquapark Wild Wadi Water Park | © Petr Kánský

Nejdivočejší atrakce ve Wild Wadi

Ti měli za úkol zdolat skluzavku Jumeirah Sceirah, který je tou největší a nejrychlejší mimo Severní Ameriku. Na 33 metrech dosáhnete rychlosti až 80 km/h!

Zárukou pořádného vzrušení je i Tantrum Alley, jež kombinuje běžný tobogán s dvojicí tornád. Tantrum Alley se sjíždí na obří pneumatice hned ve čtyřech lidech naráz.

Master Blasters je vodní horská dráha, jež vás vyveze až do patnáctimetrové výšky.

Burj Surj je obří tornádo, ve kterém se jezdí na nafukovacích duších.

[ad1]

Aquapark Wild Wadi Water Park | © Petr Kánský

Dětské atrakce ve Wild Wadi

Ve Wild Wadi samozřejmě myslí i na dětské návštěvníky. Ti si mohou jednak sjet poklidnou řeku Juha’s Journey a jednak mohou navštívit Juha’s Dhow and Lagoon, kde je pro ně připravena více než stovka atrakcí. Nechybí mezi nimi skluzavky, vodní děla či fontánky. Vše je navrženo s ohledem na malé děti, nemusíte tedy mít strach, že by se jim něco stalo.

Aquapark Wild Wadi Water Park | © Petr Kánský

Další atrakce

Atrakcí je ve Wild Wadi mnohem, mnohem víc. Vyzkoušet můžete třeba Wipeout & Riptide – jeden z mála simulátorů surfování na světě. Smočit se můžete i v největším bazéně na Středním Východě, jmenuje se Breaker’s Bay. Koupání vám zpříjemní až 1,5 metru vysoké vlny, které jsou vypouštěny v pěti různých konfiguracích.

Parádním zážitkem je i sjíždění divoké řeky v atrakci Flood River, jen se nenechte překvapit vodotryskem, který v jeden okamžik vychrlí na 100 000 litrů vody a vytvoří tak metr vysokou vlnu!

V parku jsou i tři restaurace, půjčovna plovacích vest (zdarma), šatny a množství lehátek.

Aquapark Wild Wadi Water Park | © Petr Kánský

Cena vstupného, jak se tam dopravit a otevírací doba

Vodní park Wild Wadi má otevřeno celoročně:

Před samotnou návštěvou parku si raději na stránkách Wild Wadi ověřte, zdali nemají třeba sanitární den. Náhoda je blbec. 🙂

Doprava do Wild Wadi je bezproblémová, kromě taxíků můžete využít i autobusy, když přímo před parkem leží zastávky Wild Wadi 1Wild Wadi 2. Jezdí sem autobusy č. 8, 88 a X28.

Celodenní vstupné pro dospělé činí 275 (0,00), za půjčení ručníku se platí 40 (0,00). Pronájem malé šatní škříňky vyjde na 45 (0,00), střední skříňky na 65 (0,00) a velké skříňky na 85 (0,00).

Za děti do 1,1 metru výšky se platí celodenní vstupné ve výši 245 (0,00).

Turisté ubytování v hotelech Jumeirah mohou navštívit vodní svět Wild Wadi Water Park zdarma.

4 komentáře

 1. Jak to funguje v tom parku? Zaplatíš jen vstup a pak je vše zadara? Nebo se platí i za atrakce, za lehátka atd. ?

  Odpovědět
 2. Skluzavka ze seriálu The Amazing Race je v druhém dubajském parku. Bohužel (nebo bohudík?) jsem to zjistila až na místě, když jsem na základě vašeho článku šla do Wild Wadi parku – tamní Jumeirah Sceirah je ale skvělá – nastoupí se do tuby, zavřou se dveře, uslyšíte odpočet 3-2-1 a propadne se pod vámi dno – takže do skluzavky se nanastupuje, ale padá :))

  Odpovědět
 3. Mohu vřele doporučit, Byl jsem ve wild wadi water park 2x a mají to tam mc pekně.. taková koje kde si stoupnete a propadnete se tím je supr zazitek nebo divoká řeka.

  Sám doporučuji i Water world v abu Dhabí, kde je to propracovanejsi jelikoz tam máte i hosrksou dráhu kde muzete na nekoho shodit vodu ale i vas mohou sejmout vodními guny. a tím vás polejt. Vedleje hned zabavni park Ferrari world s nejrychlejsi horskou drahou na svete a to je teda jíízda 220 km/h též doporucuji..

  Bohuzel s aqaparkem v hotelu atlantis zatím zkusenosti nemá, ale příští rok taky odzkousím pokud máte dotazy ohledne co doporucit napiste mi na email. WebiMaster@seznam.cz

  Odpovědět
 4. Navštívil jsem oba dva Aquaparky v Dubaji, každý má něco svého pěkného, ale divočejší je Wild Wadi.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *