Pláže v Dubaji

Pláže jsou jednou z hlavních atrakcí Dubaje. Jsou písečné, udržované a nabízejí celou řadu aktivit, kterými si můžete zpestřit čvachtání ve vodě.

Pláže v Dubaji | © kramnostam

Největší počet pláží se nachází podél ulice Jumeira Road, některé z nich jsou bohužel soukromé, a tak je přístup značně omezen. Jedna z veřejně přístupných pláží leží hned vedle hotelu Burdž al-Arab. Zajít můžete i na Marina Beach Resort, kde jsou i sprchy, toalety a přístřešky. Veřejně přístupná je ještě pláž v parku Al-Mamzar, zde však nejsou ani toalety, ani sprchy.

Mezi oblíbené kratochvíle na dubajských plážích se řadí šnorchlování, potápění, rybaření či vodní lyže.

19. února 2017 Petr Novák

Diskuze k článku (78 komentářů)

jiří vališ (20)
8.12.2012
18:12

V Al Mamzar již jsou toalety u vchodu a venkovní sprchy u moře ,vedle Burj al arab je také venkovní sprcha a převlékárna

Odpovědět
jiří vališ (20)
11.12.2012
10:48

Doplním ještě: Al Mamzar je placená,vedle Burj al Arab zdarma.Doporučuji ubytovvání v hotelu ,který má dopravu na pláž -na obě pláže je doprava z centra ,pokud nepojedete taxikem ale místní dopravou,celkem složitá

Odpovědět
Petr Novák (84)
11.12.2012
10:51

Jiří, děkuji za všechna doplnění a postřehy! Přesně tyhle informace od aktuálních návštěvníků jsou to vždy ty nejcennější! 🙂

Odpovědět
Kacka (1)
19.2.2013
1:41

Ahoj, mela bych dotaz ohledne obleceni pro holky turistky. Na chozeni po meste je v pohode i tilko a kratasy nebo neco zahalenejsiho? a na plazi bikiny nebo jednodilne plavky? Dekuju

Odpovědět
Petr Novák (84)
22.2.2013
14:25

Ahoj Kačko,
já bych si na tvém místě do města bral něco trošku zahalanějšího, ale na pláže klidně bikiny. 🙂

Odpovědět
Lukáš (11)
6.8.2013
17:53

Ahoj, na jednom webu jsem našel poznámku, že se nesmí na pláži fotografovat. Můžeš mi, prosím, říct, jestli je to pravda? A jak je to vůbec s focením na veřejných místech? Nerad bych se dostal do problémů. Díky

Odpovědět
Petr Novák (84)
7.8.2013
1:35

Ahoj Lukáši, na soukromých plážích se možná fotit nemůže, záleží na pravidlech té které.

Nicméně já večer fotil na Jumeiře a naprosto bez problémů. Nikde v Dubaji jsem s focením neměl nejmenší problém.

Odpovědět
Lukáš (11)
7.8.2013
6:00

Ahoj,
chtěl bych ti moc poděkovat za Tvoje přesné a objektivní odpovědi. S přítelkyní jedeme za měsíc a půl.
Ještě bych měl otázku, jak je to s tím dopisem v angličtině pro přítelkyni? Dá se někde sehnat vzor, nebo to stačí jen 2 větami napsat, že její otec dovoluje vycestovat bez manžela 😀

Nikde sme to nenašli, v cestovce nám řekli že to chcou a že se máme podívat na ministerstvo zahraničí, jenže tam sme to nenašli.

Díky

Odpovědět
Petr Novák (84)
7.8.2013
22:26

Lukáši, můžeš to napsat podle tohoto vzoru: http://www.citehr.com/365764-no-objection-letter-my-wife-work-permit.html

Odpovědět
Jarka (1)
10.8.2013
14:48

Ahoj, mám prosbičku, domluvím se spíše německy nebo rusky, když anglicky neumím. Nevím, které vědomosti mám oprášit – německé nebo ruské? (Ani jedny za moc nestojí).
Děkuji moc za radu.

Odpovědět
Petr Novák (84)
15.8.2013
18:50

Řekl bych že když už, tak spíš rusky.

Odpovědět
Marcela Mužíková (1)
3.9.2013
13:15

Ahoj chci se zeptat jak je to s alkoholem,jestli je možné ho koupit a kde.V hotelu ho nepodávají a na ulici jsem ho nikde neviděla.

Odpovědět
Petr Novák (84)
5.9.2013
8:45

Ahoj, alkohol obvykle jen v hotelu. Já bydlel v Sheratonu a v minibaru byl.

Odpovědět

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak vypadá pláž u Burj al Arab, je tam nějaké zázemí, WC, sprchy, možnost občerstvení? A jsou tam slunečníky a lehátka k pronajmutí, případně za kolik? Moc díky za odpověď.

Odpovědět
Petra (1)
23.9.2013
12:05

Ahoj Jani, na pláži přímo u Burj Al Arab jsme byli před 4 dny a je tam jen převlékárna. Nic víc jsme nenašli 🙁

Odpovědět
Irena (1)
30.10.2013
0:03

Dobrý den. Chci se zeptat, zda se na plážích půjčují ručníky nebo je nutné si je přinést s sebou? Děkuji za odpověď.

Odpovědět
Jarda (22)
24.1.2014
20:24

Na pláži se půjčují pouze lehátka bez matrací a slunečníky, nic jiného.

Odpovědět

Ahoj, v březnu se chystám do Dubaje a četla jsem, že bychom se neměli koupat v bikinách – jaké s tím máte zkušenosti? A také jak je to s vízem – schvalují ho ve většině případů?

díky

Odpovědět
Jarda (22)
27.1.2014
23:14

Hano, v bikinách se koupou holky převážně, naopak plavky vcelku jsou spíše výjimkou. Nikdo tyto věci nekontroluje, nikdo se netváří pohoršeně, ty řeči co všechno se nemá a nesmí se nám vůbec nepotvrdily. pouze bych se vyvaroval provokativního oblečení.
Co se týká víz tak to by asi věděly spíše CK nebo agentury, ale neviděl jsem, že by někdo po příletu měl u pasové kontroly nějaké potíže. Jde to rychle, pouze si každého vyfotí, dají razítko a hotovo. Ani se na nic neptají.

Odpovědět
Petr (1)
6.2.2014
11:15

Ahoj, potřeboval bych jestli může někdo poradit na kterých plážích, nejlépe veřejných jsou k dispozici převlékárny? Trávíme v Dubaji jen čas mezi přestupem na další letadlo, proto kdybychom se chtěli koupat je převlékárna docela důležitá.
Díky.

Odpovědět
Jarda (22)
6.2.2014
23:00

Petře, veřejné pláže jsou v Dubaji dvojí – jednak placené 5dirhamů za osobu na celý den, kde jsou i převlékárny, WC a restaurace (např. Jumeirah Beach) a potom neplacené, kde jsou pouze sprchy a převlékací kabinky (někdy plné písku, ale dá se). Taková je např. vedle známého hotelu Burj Al Arab. Jelikož sem Metro nevede a autobusy zase nejezdí tak často a nejsou moc spolehlivé tak bych doporučoval taxíkem, není to drahé.

Odpovědět
Aleš (4)
16.3.2014
14:37

Zdravím, poštěstilo se mi a vyhrál jsem 2 letenky do Dubaje. Jsem z těch co jsou na tom finančně hůře, nicméně propadnout to nenechám 😀 může mi tu někdo prosím doporučit nějaký hotel, který je celkem blízko pláže a na poměry vcelku levný? (plánujeme jet s přítelkyní na 6nocí – ubytování v srpnu [jindy to nejde] takže tak 8000kč pro 2 osoby, je poblíž nějaký? další dotaz: jak často jezdí doprava k pláži, popřípadě jaké to jsou zastávky atd.? Opravdu to teprve začínám všechno zjišťovat, takže když mi to usnadníte, budu radši. 🙂 už se moc těšíme 🙂 a četl jsem, že jsou zde ceny jídla mnohdy i levnější než v ČR, tak to už tam snad i zůstanu 🙂

Odpovědět

Ahoj Aleši, gratuluji k výhře! 🙂
Připravte se na to, že v srpnu bude v Dubaji opravdové horko. Co se týká hotelu u pláže, bude to celkem těsné, zkus se podívat třeba na tento.
Dopravu na pláž zajištují často přímo hotely, popř. lze využít autobusy. Třeba u Jumeirah Beach jsou autobusové zastávky Jumeirah Centre a Century Plaza. Jezdí tam autobusové linky 8 a C10.

Odpovědět
Aleš (4)
16.3.2014
15:24

Díky, to s tím vedrem vím, nicméně ty letenky jsou jen do 31.10.2014 a já v září hned nastupuju na VŠ a celé prázdniny makám, stejně tak i přítelkyně, tak vyděláme a za ty prachy si tam trošku užijeme 😀 s vedrem to musíme nějak vyřešit (vlastní výroba větráčků apod. :D)
a poslední dotaz – doporučujete Dubaj nebo Abu Dhabí? Je to prý 2hodky autobusem od sebe, takže kdyžtak bysme přejeli.. 🙂

Odpovědět

Určitě Dubaj, ta je turisticky mnohem atraktivnější. Do Abu Dhábí bych zajel na jeden den, konkrétně do zábavního parku Ferrari.

Odpovědět
Aleš (4)
16.3.2014
15:31

Dobrá, díky, asi navštívíme obojí, chceme především relax u pláže a ty budou jak hádám luxusní jak v Abu Dhabí, tak v Dubaji 🙂 ty ceny jídel jsou tedy přijatelné a mohu počítat tedy s nákladnou položkou jen u ubytování? Vízum od konce března zrušeno, to se mi to štěstí… 😀

Odpovědět
karel (2)
18.3.2014
22:18

Postřehy z Emirátů březen 2014 – po příletu jsme byli 3 dny v Abú Dhábí, cesta z letiště – v hale nám nabízeli taxi do centra za 120 AED, venku se dal taxi sehnat za 30 AED a autobus, který jezdí každých 20 minut stál 4 AED. Hotel v centru kousek od Corniche pláže na 3 noci pro 2 osoby vyšel na 3500 Kč i s 16% taxou. Centrum šílené, plné nových sportovních aut, kolony všude, všichni mají potřebu na sebe troubit, samý obchod s elektronikou, dále od centra dlouhatánské ulice, nic na chození a bloudění. Taxi velice levné, nástup 3.5 AED, platili jsme např. 10 AED za 4 km. Autobusové dopravy bych se taky vůbec nebál, po nástupu se vhazují 2 dirhamy do boxu u řidiče, pokud máte pouze bankovku, řidič vás většinou pustí a zaplatit můžete příště někde jinde.. nebo nemusíte, je to systém založený na důvěře.. Jediná nevýhoda je, že člověk neví kolik zastávek autobus jede a kde přesně zastavuje, nikde jsme nenašli podrobnou mapku, ani na Google mapách nejsou zastávky značené. Na Corniche ulici je několik pláží se sprchami zadarmo. Celkem otrava je, že koupání je pouze do 6 hodin, pak vás stále přítomní securiťáci do vody nepustí. Leda že by jste zkusili proklouznout, což se mi za tmy kolem 8 večer podařilo mezi dvěma security pointy a musím říct, že obrovský zážitek pozorovat z teplé vody svítící mrakodrapy a město kolem. Na Corniche jsou také 4 stanice na půjčení kol za 30 AED / hodina (přetáhnutí doby + 15 AED na 30 min, vrácení do jiné stanice místo 30 -> 40 AED), projížďka po 8 km stezce je fajn, také moc pěkné to je u Marina obchoďáku s věží a kousek odtud s heritage vesničkou a velikánskou vlajkou. Určitě nezapomenout na největší přístupnou mešitu Gran Mosque s obrovským kobercem a nádhernými lustry. Dále jsme si zaplatili přímo z hotelu půldenní výlet do pouště za 290 AED, kde jsme v ceně zažili sjíždění dun jeepem, povození se na velbloudovi a posezení s bohatým pohoštěním v malé vesničce + od 50 AED půjčení čtyřkolky na 10 minut. Cena se určitě dá sehnat rovnou u cestovky levněji, našli jsme na internetu za 250 AED, ale chtěli platbu přes paypal nebo na slevových portálech např. groupon.ae za 100 AED, ale rezervace většinou telefonicky den, dva předem, někdy stačí jen mailem, a pak vytištěný voucher. Na voucher by se dal sehnat i jet ski za velice výhodnou cenu. Do Dubaje jsme jeli z hlavního autobusového nádraží za 25 AED. Hotel v centru – staré Dubaji za 4000 Kč na 3 noci i s taxou 20%. Taxi ceny stejné. Metro luxusní, ale přecpané, že si nesednete. Cena 16 AED na 1 den, příští den na stejnou (červenou) kartu za 14 AED a dá se s tou kartou cestovat i s autobusy. Docela jiné město jak Abú, velice roztahané, už né tolik luxusních aut, pokud se v Abú dalo dojít pěšky někam, tak tady to už zvládnete maximálně ve starém centru, jinak do nové Dubaje od metro zastávek všude raději taxíkem (např. k Burj al Arab hotelu u pláže). V Dubaji jsme zkusili lyžovačku v Mall of Emirates za 200 AED na 2 hodiny + 25 AED skříňka + 20 AED vratná záloha na kartu (pozor v ceně nejsou rukavice ani čepice – helma stačí, ale ruce v -4 stupních nic moc) taky zapůjčená kombinéza je velice tenoučká a mikina pod ní přijde vhod. Taky dobrý blaf je s absencí kapes v kombinéze, takže žádná možnost uschovat si kompakt či mobil na foto, video dokumentaci. Burj Chalifa nás vyšla na 130 AED přes internetovou rezervaci a perfektní bylo akvárium za 80 AED v Dubaj Mall. Jídlo o něco dražší jak v Abú, jinak +- jako v ČR. Jinak co se týče oblečení, ženy po městě chodí zcela normálně oblečené, i krátké minisukně, na pláží bikiny, viděli jsme i několik párů co se normálně drží za ruce. Policisty po městě jsme neviděli normálně žádné, jen jednou někde v ulici dávali pokuty za špatné parkování. Policejní auta taky minimum, takže chození na červenou nebo přebíhání silnice žádný problém. Focení kdykoliv, kdekoliv taky žádný problém, pouze jednou v Abú na Bateen Beach bylo zakázané fotit, čehož jsme si nevšimli a pár minut se tam potloukali a fotili, než nás zatavil securiťák a slušně nás na to upozornil.

Odpovědět
Aleš (4)
19.3.2014
18:13

Díky za skvělý postřehy z výletu, takový člověk jako ty se mi hodí na zhodnocení! 😀 jak to tak čtu, tak z toho mám pocit, že se ti více líbilo v Abu Dhabí? Jinak jedu tam s přítelkyní a nejsme sezdaní, tak mě zajímá, jestli nebude problém v hotelu se ubytovat do jednoho pokoje? Doufám že ne 😀 můžu tě poprosit o odkaz na hotel, ve kterém jsi byl v Abu Dhabí ubytovaný? Ta cena se mi dost líbí s ohledem na to, že je to blízko Corniche… 🙂 díky moc!

Odpovědět
karel (2)
22.3.2014
19:05

Asi se mi v Abú líbilo více, nevím jestli to bylo tím, že jsme tam přijeli až po třech dnech a byli už trochu utahaní z dlouhého chození a další, ještě víc roztahané město nás už tolik nenadchlo, ale pro ty tržnice ve staré dubaji (na které jsme v nikde abú nenarazili) a další megalománské makotinky typu burj al arab, khalifa, akvárko a sjezdovka v obchoďáku, zpívající fontána se do Dubaje určitě vyplatí zajet podívat. 😉

S tím hotelem v Abú jsem se trochu přepočítal, i s taxou to vyšlo na 3815 Kč. https://idubaj.cz/odkaz/booking-royal-regency-apartments

Jelikož jsem to psal předposlední den, tak mohu ještě doplnit pár zajímavostí z posledního dne. V Dubaji na autobusáku nás velice překvapili, když zrušili obyčejné jízdenky a musela se pořídit “výhodná” kartička za 40 AED, která samotná stála 6 AED, cesta do Abú 25 AED a 9 AED nám mohlo zbýt na jindy. S jejich nabídkou jsme je poslali někam a šli shánět odvoz taxíkem, který nás stál sice 50 AED , ale místo 2,5h pomalým autobusem jsme tam byli za hodinu deset a ještě přesně tam kam jsme potřebovali – YAS Island s F1 dráhou a Ferrari wordem. Po prohlédnutí si toho ostrovu jsme pak dojeli městskou k letišti.
Další rozčarování přišlo při kontrole bankovního účtu, na hotelu v Dubaji si strhli o 282 AED víc, už při check-outu jsem se ptal recepčního, proč mi dává dvě účtenky a tvrdil mi, že ta první částka (AUTH ONLY) byla pouze blokovaná, kdyby jsme se nedostavili a zaúčtuje se jen ta druhá- celková částka za pobyt (845 AED). Zaúčtovaly se obě a ještě k tomu mi v nezaúčtovaných transakcích stále visí těch “AUTH ONLY” 282 AED. Tak to teď musím ještě řešit přes email.

Odpovědět
Radek (1)
8.6.2014
19:41

Zdravim vsechny,
Mohu se zeptat kolik si hotel zablokoval na zacatku pobytu penez na karte?

Diky moc

Odpovědět
Peter (1)
21.8.2014
21:06

Dobrý de, o mesiac sa s priateľkou chystáme do Dubaja, chcem sa opýtať či je naozaj potrebné aby moja priateľka mala so sebou list od zákonného zástupcu ktorý jej povoľuje samej cestovať, keďže nie sme zosobášený a máme 21 rokov. Ďakujem.

Odpovědět
Pavla (2)
12.9.2014
15:15

Prosím Karla , v kterém hotelu v Dubaji jste byli ubytovaní? Děkuji

Odpovědět
radka (1)
6.11.2014
10:31

Ahoj všem,
chystám se s rodinou příští týden do Dubaje a chtěla jsem se zeptat jstli má někdo zkušenosti se zapůjčením auta, díky 🙂

Odpovědět
Barča (1)
21.11.2014
9:29

Dobrý den,
chci jet do SAE pouze se 17ti letou dcerou…mám mít obavy? Nedívají se tam na dvě ženské divně? Díky předem za odpověď.

Odpovědět
Stanislav (1)
9.1.2015
6:25

Dobrý den, v pondělí (12.1.2015) letíme do Dubaje – nikde jsem se nedočetl, zda je možné šnorchlování na pláži Jumeirach (placené) vč. focení ve vodě (samozřejmě ryb). Pokud mi někdo může ještě rychle odpovědět budu moc rád, ať případně zbytečně netaháme ploutve.

Odpovědět
Věra (1)
10.1.2015
20:58

Dobrý den, máme objednaný zájezd do Dubaje s polopenzí. Chtěla jsem se zeptat,jaké jsou třeba ceny nápojů (voda, cola atd.) v holích i mimo něj…kde koupit njlevnější vodu či lehký oběd. Velice děkuji

Odpovědět
Petra M (1)
4.2.2015
19:56

Hezký dobrý den, letíme do Dubaje soukromě a zajímalo by nás zda při vstupu kromě pasu kontrolují zdravotní cestovní pojištění nebo očkovací průkazy ? Díky za info.

Odpovědět
Jenda (1)
4.2.2015
19:57

Nazdar, musím letět pracovně do Sharjahu, kde si mám koupit alkohol ? Při odbavení v Praze a do letadla sebou , pustime pres sranky jejich celnici ? Samozrejme jen 2 litry. Diky parmeni.

Odpovědět
Radka (1)
14.2.2015
8:39

Hezký den ,chceme jet do Dubaje a jsme kuřáci ,jak je to tam s kouřením v hotelích nebo na veřejnosti.Díky

Odpovědět
dalibor (1)
28.4.2015
9:51

Ahoj Karle, řeším ten samí problém, že mi hotel strhl z karty kauci v Dubai z karty i když mi tvrdili, že předání bude kauce zrušena. Řešil jsi nějak tento problém. Dalibor

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat na aktuální ceny na pláží kolik asi stoji lehátko slunečník na osobu a jestli se da někde najíst na Mamzar Beach ?nějaké restaurace na jídlo pití atd?
A v pondělí a středy že je Mamzar Beach jen pro ženy ?
Pokud ano jaké další pláže by jste nám doporučili .
Děkuji moc za rady

Odpovědět
Roman M. (1)
28.8.2015
18:26

Ahoj.. ví někdo prosím jaká je aktuální situace ohledně pláží? Údajně by měl být zavřený Jumeirah Beach Park (to podle nějakých zahraničních článků). Google mapy, ale třeba ukazují, že “trvale zavřeno” je Jumeirah Public Beach a nikoliv Ju.Beach Park.. jsem z toho trošku zmatený..

Odpovědět

Ahoj, chci se zeptat, jestli je vhodné letět do Dubaje v únoru, jestli je tam dostatečně teplá voda na koupání v moři?

Odpovědět

Ahoj Elle, v únoru je moře z celého roku nejstudenější. Průměrná teplota je jen kolem 22 °C. Takže spíše ne. 🙂

Odpovědět
Pavla (1)
17.5.2016
0:07

Ahoj , chtela bych se zeptat jak je to s plazemi v Dubaji? Opravdu je pondeli a streda vyhrazena jen pro zeny s deti? Diky za odpoved .

Odpovědět

Doporučuji Al Mamzar beach park. z Bur Dubai cca 15min taxikem.vstupne 5 Aed spousta obcerstveni pujcovna lehatek,destniku.

Odpovědět
Jakub (2)
28.11.2016
12:46

@Lukáš: Ahoj, čtu to hodně opožděně (3 roky), ale o dopise od otce jsem teda nikdy neslyšel a ani nebyl třeba.
Byli jsme v Dubaji s přítelkyní v roce 2011 a nebylo nic třeba. Jedeme teď znova – to je nějaká novinka?

Odpovědět
radka (4)
1.12.2016
17:59

@Petr Novák: to neeeee 🙁 a opalovani je prijemne? nebo fouka vitr? chceme v unoru alespon do nejakeho parku, ale asi i tam bude bvoda studena ze na celodenni radeni (chceme do atlantidi na palmovem ostrove) a safari v unoru taky chladno? odjizdi se az v 10 vecer zpet takze unor si proste asi musim skrtnot, pokud to dobre chapu ??? 🙁 🙁

Odpovědět
radka (4)
1.12.2016
18:01

@radka: Neplanuje nekdo prelom unora a brezna 2017? jsme pár a hledam partaky na taxi nebo na osobni privodkyni. chceme spise koukat kolem sebe ale i vyvalit se na plazi 🙂 relax s objevovanim kras. samozrejem co nejlevneji 🙂 anglistina nase je des a hruza takze ruce a nohy musime vyuzit 🙂

Odpovědět
radka (4)
1.12.2016
18:05

@Elle: ahoj, kdyz pujdu na lyze do mall obchodaku, na dve hodiny, znamena to, ze muzu jen lyzovat? nemuzu jit na zorbing atd? pokud chapu jejich stranky dobre bud 200 za dvouhodinouvou lyzovacku nebo nejak 200 pouze na atrakce typu sanky, gumove duse a zorbing. je to tak? proste bud zabava nebo lyzeM coz je docela na prd… 🙁

Odpovědět
Petr Novák (255)
3.12.2016
9:56

@radka: Záleží, jak jste otužilá. 🙂 V nejhorším případě bude zhruba jako v chladnějším letním dnu u nás. 🙂

Odpovědět
Blanka (1)
5.1.2017
14:13

@Petr Novák:

Ráda bych se zeptala, co je možné podniknout v noci mezi 23 h a 8 ráno v Dubaji?
Můžete mi prosím, poradit?
V tuto dobu čekáme a na letišti se mi nechce čekat i když vím, že letiště v Dubaji je super.
Děkuji předem
Blanka

Odpovědět
Petr Novák (255)
5.1.2017
21:50

@Blanka:
Ahoj Blanko, rozumím, já bych to udělal stejně. Na tvém místě bych si vzal Uber/taxi a jel se podívat k Burj Khalifě a k Burj al Arab. Hned po příletu. Obchoďák Mall of the Emirates zavírá ve čtvrtek a v pátek o půlnoci, třeba ho stihneš navštívit. Až budeš unavená, jel bych zpět na letiště a vyspal se. 🙂

Odpovědět
Miru (1)
7.1.2017
0:53

@Petr Novák
Zdravím, mám dotaz
koncem měsíce (ledna) vyrážíme do Dubaje…Všude píšou že na koupáni je moře studené. Nevíte, jsou tam nějaké vyhřívané bazény do kterých se dostaneme?
Nevíte na kolik tak vyjde taxi z letiště?
a ještě jedna…. jak je to tam s alkoholem? koupíme ho normálně v obchodě? Nebo si máme koupit flašku na letišti?
dik za info 😉

Odpovědět
Petr Novák (255)
9.1.2017
20:40

@Miru:
Zdravím Miru,
doporučuji si vyfiltrovat hotely v Dubaji s bazénem, ve městě jich jsou desítky. V popisku bývá informace, zdali je bazén vyhřívaný. K nim pak máte přístup.
Cena za taxi se odvíjí od toho, kam pojedete. Použijte tuto kalkulačku. 🙂
Alkohol seženete v hotelech v rámci minibaru nebo přímo na letišti.

Odpovědět
ladislava prajsova (8)
11.3.2017
8:31

Dobrý den.jedeme 2 ženy 52 let od 18_28 do dubaje hotel Marina Byblos.Hledáme touto cestou další 2 človíčky na zájezd do Abu Dahbi.Prosím i o informace na neplacené pláže,nebo jen za mrzký peníz a jak je to s leteckou společností Emirátes,jestli někdo má zkušenost s vzitím slunečníků do letadla.
Děkuji

Odpovědět
ladislava prajsova (8)
11.3.2017
8:45

Promiňte od 18-28/5 2017

Odpovědět
ladislava (8)
11.3.2017
10:29

Dobrý den,můžete mi poradit,jakou dobíjecí kartu na metro si pořídit a kolikati dirhamy dobít na 10-ti denní pobyt,když budu každy den projíždět několikati pásmy a přesedat z červené na zelenou linku?Pochopila jsem dobře,že ji lze použít i na tramvaj a autobus?
Děkuji

Odpovědět
ladislava (8)
12.3.2017
18:07

Dobrý večer.Může se v době ramadánu pít na veřejnosti?Samozřejmě myslím nealko.Někde jsem četla,že lidi chodili pít do převlíkáren na pláži.Bude to stará záležitost,nebo ne?

Odpovědět
Petr Novák (255)
12.3.2017
18:46

@ladislava: Dobrý den, pít během ramadánu na veřejnosti se považuje přinejmenším za neslušné. Pokud budete pít v soukromí/ne před zraky místních, je to v pořádku.

Odpovědět
ladislava (8)
12.3.2017
19:52

Děkuji a poradíte i ještě,jak se pohybovat metrem tramvaji a autobusem,jakou kartu a na kolik dirhamu dobýt?z hotelu marina byblos budem kazdy den minimálně cesta tam a zpátky jezdit.Burž chalifa,květinová zahrada,jumeirah pláž,fontána.
děkuji

Odpovědět
Vladmíra Ptáčková (1)
29.3.2017
14:19

Dobrý den,
vyměnili jsme si s sebou na pobyt v Dubaji pouze eura. Všichni nám říkají, že bude problém to vyměnit za Dirhamy. Jak to vidíte? Máme to pro jistotu proměnit za dolary?
Dále pak se chci zeptat, zda bude nějaký problém, když doletíme někdy v 1 ráno s odvozem do hotelu a výměnou peněz (nejlépe hned na letišti, v Česku jsme Dirhamy nesehnali) pro první den?
Děkuji za odpověď V.

Odpovědět
Petr Novák (255)
29.3.2017
20:04

@Vladmíra Ptáčková: Dobrý den, opětovnou směnou za dolary proděláte. Já bych si vzal eura s sebou, platil kartou a v případě problémů si vybral z bankomatu. Problém s odvozem nebude – metro sice v noci nejezdí, ale taxíky nebo Uber ano. Se směnou nebo výběrem problém nebude.

Odpovědět
Sedlis (1)
2.5.2017
23:37

Dobrý den, chtěl bych se zeptat,v červnu jedeme s přítelkyní do Emirátů, konkrétně Ras Al Khaimah a strašně nás láká jízda v poušti na čtyřkolkach, proto me zajímá, jestli se to dá přímo někde tam a nebo musim zajet třeba do Dubaje? A kolik to půjčení tak stojí? Předem děkuji za odpověď

Odpovědět
Lucie Jonová (3)
1.7.2017
19:55

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká pláž je v Dubai podle vás nejlepší, jak je to s placením a s oddělenymi plážemi pro ženy? dekuji za odpoved

Odpovědět
barbora (1)
5.9.2017
15:36

dobry den. mohla by som sa opýtať čo to je ten certifikát pre priatelku? s priatelom ideme o mesiac do dubaja ale o ziadnom certifikate som nepocula.
Dakujem pekne za odpoved

Odpovědět

Aktualni informace:
Pred chvili jsem we vratil z All mamzar.Pujcuji
rucniky 10 AED
slunecniky 15 AED
Lehatko 20 AED.
Staci van jen penize.Stanek s obcerstvenim na plazi:
Voda 0,5l 3 AED,mrazene 3-6AED,sandwic 10 AED,kava 5-8 AED
Toalety a sprchy na plazi s primo varici vodou,tak teplou nemame ani na hotelu.

Odpovědět

Ahojte,
neví někdo jestli už je otevřenej Juremiah Beach Park.
a jaká je voda v moři koncem prosince?
díky

Odpovědět
Kamča (2)
30.3.2018
20:52

@karel:
Můžu se zeptat…50 AED taxíkem z Dubaje do Abu Dhabí?
Děkuji

Odpovědět
simona petrikova (1)
14.7.2018
22:10

Mohu poprosit na kterou plaz v Dubaji je nejlepe jet s detmi kde je nejlepsi zazemi jako slunecniky, jidlo,piti, wc, popriade nejake prulizky pro deti?

Odpovědět
Svetlana (1)
15.10.2018
0:24

Ahoj, prodávají v Dubaji na letišti SIM kartu na internet? Za kolik?

Odpovědět
Renča (2)
21.10.2018
12:36

@simona petrikova:
Ahoj,
podle toho kde budeš ubytovaná. My jezdili na veřejnou pláž La Mer za nás TOP!! Spousta restaurací podél celé pláže, sprchy, toalety čisté ale cena slunečníku a lehátek byla vysoká. Balíček 2 lehátka + slunečník, zapůjčení 2 osušek – vratná záloha 100AED + 2 žetony na sprchu = 160AED. Ještě v tom byla myslím sleva na vodní sporty a sleva do Řecké restaurace. Nevím jak se pohybují ceny třeba na Kite beach, pláž byla v září zavřená a upravuje se po vzoru pláže
La Mer.

Odpovědět
Pavel Kraina (1)
29.10.2018
13:07

Zdravím, prodávají v Dubaji na letišti SIM kartu na volání,internet? Za kolik?
Děkuji Kraina

Odpovědět
Aneta (1)
13.11.2018
14:42

@Svetlana:
Dobrý den, na letišti jsem je neviděla. Můžete si je koupit v obchoďáku nebo v obchodě s mobily. Mají dva operátory a žádný nenabízí balíček volání mimo emiráty, SMS a internet. Musíte si vybrat, co chcete víc. Zřízení sim navíc stojí spoustu času a nervů. Budou chtít taky pas a otisk prstu. Nikde jsem to neviděla tak složité jako tady.

Odpovědět
Stanka (1)
22.11.2018
18:22

Ano, nám nabízeli SIM hned jak jsme si vyzvedli kufry, ale neměli jsme zájem, tak nevím ani za kolik a jaké podmínky

Odpovědět
Dagmar (1)
7.8.2019
21:19

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zdali nejsou zkušenosti s vlastními slunečníky nebo jakýmikoliv “stínidly” na neplacené pláži. A co případně na Al Mamzar? Díky Dáša

Odpovědět
Ivana (9)
29.8.2019
22:29

Ahoj, měli jsme na Marina beach a bez problémů

Odpovědět
Zlatka (1)
24.2.2020
16:52

Ahoj chtěla jsem se zeptat slyšela jsem, že jsou pláže v pondělí a středu pro ženy. Je to pravda? Nebo jenom některé. Díky Zlatka

Odpovědět

Přidejte komentář

Všechny nové komentáře osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.