Prožijte letošního Silvestra nezapomenutelně. Opusťte českou zimu a vydejte se do tepla Dubaje, kde je na přelomu roku příjemných 25 °C. Teplota moře v Dubaji v lednu dosahuje také příjemných 25 °C. Nemusíte být milionáři, Spojené arabské emiráty jsou levnější, než si myslíte.

Silvestr v Dubaji | © Thomas Nilsson / Flickr.com

Silvestrovské zájezdy do Dubaje [aktualni-rok]

Nejlevnější zájezd do Dubaje na Silvestra [aktualni-rok] vyjde jednu osobu přibližně na 15 445 Kč. V ceně je zpáteční letenka z Prahy, ubytování v tříhvězdičkovém hotelu a snídaně. Polopenze je k dispozici za příplatek.

Již za 17 064 Kč lze pobývat ve skvěle hodnoceném, čtyřhvězdičkovém hotelu Cassels Al Barsha. V ceně je opět letenka z Prahy nebo Bratislavy a snídaně.

Opravdu luxusní záležitostí je silvestrovský pobyt v centru Dubaje v hotelu Radisson Blu. Sám jsem překvapený z ceny zájezdu, 27 690 Kč včetně letenky a pobytu v tomto pětihvězdičkovém hotelu je více než slušné.

Silvestr v Dubaji na vlastní pěst

S koupí letenek na Silvestra [aktualni-rok] do Dubaje neotálejte. Jejich cena s blížícím se koncem roku roste. V podstatě všechny letenky za cenu nižší než 6 000 Kč lze považovat za skvělou koupi. Letenky do Dubaje v ceně od 6 000 Kč do 8 000 Kč jsou víceméně standardem, nad touto cenou již lze hovořit o vyšších cenách.

To samé, co o letenkách, platí o hotelech v Dubaji. V období kolem Silvestra je po nich vysoká poptávka, dostupná ubytovací kapacita klesá a naopak ceny rostou. S rezervací pokoje nečekejte. Ve finále zaplatíte více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *