Levné letenky do Dubaje: Z Budapešti s aerolinkami Wizz Air již od 3 274 Kč!

Chcete-li letět do Dubaje tak levně, jak jen to jde, musíte odlétat z Budapešti. Nízkonákladová společnost Wizzair nabízí levné letenky do Dubaje již za 3 274 Kč včetně poplatků a příručního zavazadla.

Takto levné letenky dovolují zaletět si do Dubaje jen na prodloužený víkend. Abyste měli šanci dosáhnout na takto levné letenky do Dubaje, je třeba dodržovat určitá pravidla:

  • Musíte se smířit s tím, že za akční cenu jsou letenky jen na vybrané termíny. Jen ojediněle si můžete vybírat z dlouhé řady termínů.
  • Našli jste akční letenku do Dubaje? Tak ji okamžitě rezervujte. U letenek více než kde jinde platí, že se může cena změnit každým okamžikem. Obvyklejší je samozřejmě nárůst ceny letenky. Jedinou jistotu budete mít, když si letenku rezervujete a včas zaplatíte.
  • U nízkonákladových aerolinek jsou odbavovaná zavazadla (kufry) za příplatek. To proto, že lowcost letecké společnosti, jak již z názvu vyplývá, tlačí náklady dolů, jak jen to je možné. A za přepravu a dvojité odbavení každého zavazadla se draze platí. Nicméně příruční (kabinová) zavazadla jsou zdarma u všech společností. Zvládnete si své věci zabalit do obyčejného batohu? Ušetříte!

Vyhledat levné letenky do Dubaje

Najít levné letenky do Dubaje si můžete zcela nezávazně po kliknutí na tento odkaz.

1. února 2017 Petr Novák

Přidejte komentář

Všechny nové komentáře osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.